Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby

zastaw na nieruchomosci
Każda osoba, która to chociaż raz w całym swym życiu miała zetknięcie z bankami z całą pewnością słyszała określenie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której to w życiu nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało informujący skrót zaczerpnięty z terminologii finansowej, który to przeciętnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym bardziej termin kredyt bez bik.
kliknij tutaj, aby przeczytać
W zwięzłym artykule postaramy się naszym użytkownikom wytłumaczyć te podstawowe określenia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy instytucja, która została stworzona przez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki uczyniły banki żeby strategia kredytowa była prowadzona na właściwych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza informacji do której wejście mogą mieć jedynie banki. Wchodzą do niej adnotacje o tym, iż ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie opłacamy konkretnego zobowiązania jak również znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które to uzyskujemy za ustalone czynności.

Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki jesteśmy w stanie osiągnąć bez weryfikacji informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju ofertą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które to nie radzą sobie ze spłatą swoich zobowiązań i dosyć często mają spore opóźnienia. Należy tutaj stwierdzić, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są oferowane poprzez podmioty pozabankowe.